Analityk Biznesowo - Systemowy
Projekt
Rozwój dedykowanego systemu do obsługi procesów core i procesu sprzedaży dla jednej z największych firm leasingowych w Polsce. Z tym klientem pracujemy już wiele lat, współpraca jest partnerska, szacunek i zaufanie po obu stronach. Zespół to piątka pasjonatów i bardzo dobrze poukładany, szybki proces projektowy.
Technologia
Wymagane
SQL Confluence REST API Excel Relacyjne bazy danych
Mile widziane
JSON BPMN Adobe XD Figma
Twoje zadania
Definiowanie i opisywanie wymagań biznesowych od klienta
Tworzenie dokumentów analizy i przekazywanie zespołowi pełnej wiedzy na temat potrzeb klienta
Wypracowywanie wspólnie z zespołem optymalnego rozwiązania dla klienta
Prowadzenie spotkań z zespołem (Grooming, Warsztat Analityczny)
Tworzenie dokumentacji biznesowej wdrożonych zmian (Confluence)
Okazjonalne wsparcie klienta na etapie testów UAT
Nasze wymagania
Wykształcenie wyższe ekonomiczne, informatyczne lub pokrewne
Min. 4 lata doświadczenia na stanowisku Analityka w projektach aplikacyjnych
Doświadczenie w prowadzeniu różnej klasy projektów - od prostych zmian, po duże wielomiesięczne wdrożenia
Doświadczenie lub zainteresowanie rozwojem systemów dla branży finansowej, leasingowej
Wiedza z zakresu integracji między aplikacjami i systemami
KRÓTKO O TYM, JAK PRACUJEMY
Continuous Integration, Agile, Scrum, Kanban, Jira
Wsparcie architekta / lidera technicznego
Dokumentacja
Wpływ na wybór narzędzi i koncentracja na rozwoju produktu
Przewidywalność pracy, dobre planowanie, bardzo dobra organizacja pracy
Wszyscy czujemy się odpowiedzialni
W firmie pracuje wielu utalentowanych specjalistów FinTech – niepowtarzalna okazja do rozwoju
Brak u nas nadęcia i spychologii, jest za to duże zaufanie szefów – są z nami szczerzy, nie ma podziałów
Benefity
Pakiet szkoleniowy w tym 2 dni w kwartale przeznaczone na rozwój
Branżowe platformy e-learningowe
Budżet rozwojowy i czas na rozwój Twoich pomysłów
Wymiana wiedzy technicznej w firmie
Firmowa biblioteka
Dofinansowanie do karty MultiSport
Pakiet prywatnej opieki medycznej